Розклад дзвінків наступний:
І зміна (1 клас)
№ уроку
1 08:35 09:00 - 10 хв
2 09:20 09:55 - 20 хв
3 10:15 10:50 - 15 хв
4 11:05 11:40 - 10 хв
5 11:50 12:25 - 10 хв
6 12:35 13:10
І зміна (2-7 класи)
№ уроку
1 8:30 9:10 - 10 хв
2 9:20 10:00 - 15 хв
3 10:15 10:55 - 10 хв
4 11:05 11:45 - 5 хв
5 11:50 12:30 - 5 хв
6 12:35 13:15
Розклад дзвінків ІІ зміна (8-11 класи)
№ уроку
1 12:00 12:40 - 10 хв.
2 12:50 13:30 - 10 хв.
3 13:40 14:20 - 10 хв.
4 14:30 15:10 - 10 хв.
5 15:20 16:00 - 10 хв.
6 16:10 16:50 - 5 хв.
Розклад уроків Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, які проводяться дистанційно
Дні тижня | 5 клас | 6 клас | 7 клас | 8-А клас | 8-Б клас | 9 клас | 10 клас | 11клас |
Понеділок | 14:30-15:00 основи здоров’я | 9:30-10:00 фізкультура | 10:10-10:40 фізкультура | 10:00-10:30 трудове навчання | 10:10-10:30 фізкультура | |||
10:40-11:00 фізкультура | ||||||||
Вівторок | 14:30-15:00 фізкультура | 14:00-14:30 трудове навчання | 9:40-10:10 трудове навчання | 10:00-10:30 інформатика | 09:40-10:10 Захист України | 09:40-10:10 курс за вибором | ||
09:00-09:30 курс за вибором | 10:20-10:50 фізкультура | |||||||
Середа | 14:00-14:30 труд. навч І група | 14:30-15:00 інформатика | 10:30- 11:00 основи здоров’я | 10:00-10:30 історія України | 09:30-10:00 біологія | 09:40-10:10 фізкультура | ||
14:40-15:10 труд. навч ІІ група | 15:10-15:40 фізкультура | 10:40-11:10 трудове навчання | 9:30-10:00 фізкультура | |||||
Четвер | 14:30-15:00 фізкультура | 9:30-10:00 фізкультура | 10:00-10:30 інформатика | 09:40-10:10 фізкультура | 10:40-11:10 інформатика | |||
10:40-11:10 фізкультура | ||||||||
П’ятниця | 14:30-15:00 фізкультура | 10:00-10:30 Історія України | 10:10-10:40 фізкультура | 10:40-10:10 Трудове навчання | 10:20-10:50 фізкультура | 09:40-10:10 Захист України | ||
09:30-10:00 фізкультура | ||||||||
Вчителі | Фізична кульура - Фищук Р.Д. | Основи здоров’я - Колісниченко Г.А. | Фізична культура – Фищук Р.Д., Інформатика – Іванчишин О.В., Трудове навчання – Реверук М.А. | Фізична культура – Фищук Р.Д., трудове навчання – Реверук М.А., основи здоров’я – Усата Ю.М. | Фізична культура – Фищук Р.Д., Інформатика – Іванчишин О.В., трудове навчання – Реверук М.А. | Фізична культура – Фищук Р.Д., трудове навчання – Реверук М.А. | Біологія – Шаматієнко Р.П., Труд. навч. – Реверук М.А., курс за вибором – Ткачук Н.М., «Захист України», фізична культура – Козійчук В.Д. | Курс за вибором – Ткачук Н.М., «Захист України», фізична культура – Козійчук В.Д., Інформатика – Іванчишин О.В. |