• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Графіки та накази

Організація світнього процесу в ІІ семестрі 2022/2023 н.р.

Розклад дзвінків наступний:

І зміна (1 клас)

№ уроку

1 08:35 09:00 - 10 хв

2 09:20 09:55 - 20 хв

3 10:15 10:50 - 15 хв

4 11:05 11:40 - 10 хв

5 11:50 12:25 - 10 хв

6 12:35 13:10

І зміна (2-7 класи)

№ уроку

1 8:30 9:10 - 10 хв

2 9:20 10:00 - 15 хв

3 10:15 10:55 - 10 хв

4 11:05 11:45 - 5 хв

5 11:50 12:30 - 5 хв

6 12:35 13:15

Розклад дзвінків ІІ зміна (8-11 класи)

№ уроку

1 12:00 12:40 - 10 хв.

2 12:50 13:30 - 10 хв.

3 13:40 14:20 - 10 хв.

4 14:30 15:10 - 10 хв.

5 15:20 16:00 - 10 хв.

6 16:10 16:50 - 5 хв.

Розклад уроків Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, які проводяться дистанційно

Дні тижня

5 клас

6 клас

7 клас

8-А клас

8-Б клас

9 клас

10 клас

11клас

Понеділок

14:30-15:00 основи здоров’я

9:30-10:00

фізкультура

10:10-10:40

фізкультура

10:00-10:30

трудове навчання

10:10-10:30

фізкультура

10:40-11:00

фізкультура

Вівторок

14:30-15:00 фізкультура

14:00-14:30

трудове навчання

9:40-10:10

трудове навчання

10:00-10:30

інформатика

09:40-10:10

Захист України

09:40-10:10

курс за вибором

09:00-09:30

курс за вибором

10:20-10:50

фізкультура

Середа

14:00-14:30 труд. навч

І група

14:30-15:00

інформатика

10:30-

11:00

основи здоров’я

10:00-10:30

історія України

09:30-10:00

біологія

09:40-10:10

фізкультура

14:40-15:10 труд. навч

ІІ група

15:10-15:40

фізкультура

10:40-11:10

трудове навчання

9:30-10:00

фізкультура

Четвер

14:30-15:00

фізкультура

9:30-10:00

фізкультура

10:00-10:30

інформатика

09:40-10:10

фізкультура

10:40-11:10

інформатика

10:40-11:10

фізкультура

П’ятниця

14:30-15:00

фізкультура

10:00-10:30

Історія України

10:10-10:40

фізкультура

10:40-10:10

Трудове навчання

10:20-10:50

фізкультура

09:40-10:10

Захист України

09:30-10:00

фізкультура

Вчителі

Фізична кульура -

Фищук Р.Д.

Основи здоров’я -

Колісниченко Г.А.

Фізична культура – Фищук Р.Д.,

Інформатика – Іванчишин О.В.,

Трудове навчання – Реверук М.А.

Фізична культура – Фищук Р.Д.,

трудове навчання – Реверук М.А., основи здоров’я – Усата Ю.М.

Фізична культура – Фищук Р.Д.,

Інформатика – Іванчишин О.В.,

трудове навчання – Реверук М.А.

Фізична культура – Фищук Р.Д.,

трудове навчання – Реверук М.А.

Біологія – Шаматієнко Р.П.,

Труд. навч. – Реверук М.А., курс за вибором – Ткачук Н.М.,

«Захист України», фізична культура – Козійчук В.Д.

Курс за вибором – Ткачук Н.М.,

«Захист України», фізична культура – Козійчук В.Д., Інформатика – Іванчишин О.В.

Кiлькiсть переглядiв: 1586